Preparaty na porost włosów

W momencie, gdy pojawiają się problemy ze skórą lub włosami każdy z nas szuka jak najszybszych i doraźnych rozwiązań, które pomogą zapobiec wypadaniu włosów lub problemom skórnym. Obecnie na rynku jest ogromna ilość produktów, które pozwalają zadbać o nasze włosy i wesprzeć je w momencie osłabienia. Oto preparaty na porost włosów, które pomagają rozwiązywać problemy z wypadaniem, łamaniem lub zahamowaniem wzrostu włosów.

  1. Tabletki
    Popularne preparaty na porost włosów w tabletkach są bardzo skuteczne oraz bardzo popularne. Niestety efekty ich stosowania wymagają zaangażowania, systematyczności i przede wszystkim cierpliwości. Nie zadziałają po zażyciu jednaj tabletki. takie preparaty powinny mieć w swoim składzie biotynę, witaminy A i D. Przykładami takich produktów mogą być m.in. Revalid, Biotebal lub MERZ Spezial Zdrovit + Magnella.
  2. Szampony na porost włosów
    Szampony mające działać korzystnie na porost włosów to doraźne rozwiązanie, jednak łatwo je wprowadzić w życie, gdyż wystarczy nasz obecny szampon zamienić na specyfik na porost włosów. Mają one w swoim składzie elementy podobne do tych w tabletkach oraz składniki pobudzające wzrost włosa oraz poprawiające ukrwienie skóry głowy. Są to m.in. Revitax, Dermena.
  1. Wcierki na porost włosów
    Fajnym rozwiązaniem są też wcierki. Zawierają podobne do szamponów składniki pobudzające wzrost. Ponadto sam masaż jaki wykonuje się podczas wcierania, także poprawia ukrwienie skóry głowy. Jedną z najpopularniejszych wcierek jest Jantar.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *